SAMSUNG Android Casus Telefon

Samsung Casus Telefon Dinleme Programı

Samsung telefon modelleri ileri teknolojili ürünleri ile casus yazılım ve ortam dinleme sistemlerinde sektörde bir çok geniş kapsamlı faaliyetlere imza atmıştır. Yenilikçi ürünler ile son yıllarda kendinden oldukça söz ettiren Samsung kuşkularınızdan kurtulmanız için sizlere oldukça etkili bir uygulama modülü ile huzurun anahtarını sunmakta. Çocuklarınız veya eşiniz ile ilgili kaygılarınız var ise telefon takip programı ve casus telefon uygulamalarını Samsung cep telefonları ile kolaylıkla kullanabilme özelliğine sahip olmaktasınız. Akıllı telefon modellerinde bulunan Android işletim sistemi ile tüm Samsung cihazlarında özellikle Galaxi ve Note serilerinde casus yazılım uygulamalarını kullanabilme imkanına sahipsiniz.

Çevresel faktörlere ve dışarıdan gelecek her hangi tehlikelere karşı casus programlarından satın alarak basit uygulama modülleri ile programları kullanabilirsiniz.

Mesajlaşma uygulamalarının bir kısmı için diğer telefon modellerinde de olduğu gibi Root uygulamasının yüklenmiş olması gerekmektedir. Root adını verdiğimiz uygulama cep telefonu üzerinde uygulama yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Samsung telefon modelleri casus telefon uygulamalarını desteklemektedir. Lakin bazı yazılım uygulamalarında aktifleşmeyebilir. telefon takip programı

Bu açıdan her ihtimale karşı yüklenmesi gereklidir. Mevcut olan Root programını kaldırmak için ise  Firmware programını yükleyerek Root uygulamasını otomatikman cihazınızdan kaldırabilirsiniz.

Casus Mesajlaşma Takip

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Görüşme Dinleme Yazılımı

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Telefon Rehber Takibi

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Online Resim Görme

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

GPS Konum izleme

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Mikrofon açmak

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

Cep imaj takip

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

Whatsapp Telefon Dinleme

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Casus line programı

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortamdaki Sesleri Dinleme

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber mesaj izleme

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook Yazışma Takip

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon Dinleme İzleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon konuşma ögrenme

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype takibi nasıl olur

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Kike Yazışmaları Takip

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Hangout Mesajları Takip

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike Casus Takip

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

Casus Posta Takibi

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Online Telefon İzleme

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Bedava telefon dinleme

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

tlf,    indir,    M8,    ne,    Plus,    görüntüleme,    ücretsiz,    9.3,    ,    Windows mobile,    t50,    programları,    turkcell,    ajan,    no,    Black Berry,    bilgisayardan,    9.02,    3,    dinle,    V9,    7,    böcek,    6,    V10 via,    Amerika,    app,    t80,    no mini,    pc,    vodafone,    android,    galaxy,    apk,    numara,    spy phone,    flex,    en iyi,    Apple,    4,  ,    M9,    V8,    garantili,    HTC,    V7,    web,    Samsung,    edge,    not,    gsm,    internet,    SM-G,    2016,    zenfone,     ne kadar,  9.4,    Nokia,    8.4,    C,    gold edition,    ascend,     S,    2015,    Ucuz,    casuz,    9,    ingiliz,    ses,    note,    uzaktan,    çağrı takip,    uydudan,    istiyorum,    takibi,     dinlenir,    akıllı telefon,    iphone,    active,    discovery,    rehber,    yapılır,    Vestel,    8.3,    Q10,    gizli,    V6,    başkasının,    izleme,    9.1.2,    yükleme,    sms,    jailbreak,    sinyal,    tel,    Asus,    G3,    9.1,    yöntemleri,    curve,    avea,    2017,    10,    lumia,    sanal casus,    Sony,    2018,    casusluk,    yazılımları,    ikinci el,    Turkcell casus telefon dinleme programı,    C,    bold,    A,    t60,    General Mobile,    fiyatları,    sevgilimin,    V5,    Lenovo,    9.03,    sistemi,    nasıl,    komut,    casusu,    dınleme,    yazılımı,    gps,    kayıt,    9.1.1,    eşimin,    orjinal,     free,    9.1.3,    son sürümü,    cep telefon,    t70,    one,    okuma,    G4,    Google play,    spy software,    ice,    profesyonel. Yeni,    8.2,    Huawei,    Z10,    9.2,    satın al,    desire, telefonu,    5,    Casper,    sim kart,    nasıl,    Alpha,    pro,    xperia Z2,    güvenli,    başkasının,    alet,    takip,    8.1.3,    silme,    duos,    2. El,    bedava,   LG,   01,    Venüs,    ios,    imei, ,    cihazı,    passport,