SONY Casus Telefon

Sony Casus Telefon Dinleme Programı

Sony telefon modelleri ile teknolojinin eşsiz ürün ve hizmetlerinden faydalanmanız mümkün. Günümüzde kullanıma açık halde sunulan telefon uygulamaları fotoğraf, video paylaşımı, mesajlaşma ve daha bir çok özelliği ile kullanıcılara internet üzerinden bir çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Uygulama tekniklerinin giderek çoğalması ile takip etmek istediğimiz eşimizi, sevgilimizi ve çocuğumuzu etkin bir şekilde takip edememekteyiz. Birden fazla uygulama modülü oluşturulduğunda hangi sistemi takip edeceğimiz istisnai bir durum oluşturmaktadır.

Bu açıdan kolay kurulum ve yönetim ayarlarına sahip casus telefon uygulamaları ile telefonumuz üzerinden dilediğimiz her an her türlü içeriği denetim altına alabiliriz. Ses kayıtları, aramalar, fotoğraf takip, resim zamanlayıcı, sms görüntüleme, Whatsapp sms içerik takibi, ortam sesleri kaydı ve daha bir çok uygulama alanı içerisinde işlem yapmanız mümkün.

Özellikle Sony firmasının kapsamında yer alan Sony Z serisi telefon tüm bu programlar için oldukça gelişmiş sistem ve özelliklere sahip olarak tasarlanmıştır.

Cihaz üzerinde aktif bir kontrol işlemi gerçekleştirmek için Root uygulamasının mutlaka yüklenmiş olması gerekmektedir. Sony cihazlarından bir adet alarak gerekli program yüklemeleri ve uygulamaların kurulumlarını yaparak takip etmek istediğiniz kişiye hediye etmeniz tam analamı ile yönetimi ele almanıza ve kesin bir dinleme alt yapısı kurmanıza katkı sağlayacaktır.

Sms Takip Yazılımı

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Görüşmeleri kaydetme

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Telefon Rehber Takibi

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Online Resimleri Takip

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

GPS Yer Takibi

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Mikrofonu Dinleyin

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

Cepdeki imaj takibi

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

Whatsapp Yazışmaları Görme

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Line Mesajlarını Takip

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortam Sesleri Dinleme

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber Yazılım Takip

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook Casus Telefon

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon Dinleme İzleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon konuşma ögrenme

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype takibi nasıl olur

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Kike casus yazılımı

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Hangout takip

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike takibi nasıl yapılır

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

Casus mail takip sistemi

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Online telefon takibi

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Bedava telefon dinleme

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

9.3,    ücretsiz,    böcek,    dinle,    2015,    casusu,    5,   LG,    gsm,    Windows mobile,    8.1.3,    9.1.2,    Vestel,    3,    Z10,  9.4,    sistemi,    sim kart,    G3,    C,    ajan,    9.02,    nasıl,    10,    Black Berry,    ingiliz,    9.2,    satın al,    apk,    bilgisayardan,    V9,    son sürümü,    4,    no,    garantili,     ne kadar,    en iyi,    General Mobile,    ne,    imei,    Apple,    pro,    M9,    dınleme,    V10 via,    akıllı telefon,    ios,    görüntüleme,    note, telefonu,    8.2,    yazılımı,    başkasının,    edge,    6,    passport,    G4,    jailbreak,    discovery,    casuz,    lumia,    V6,    eşimin,    fiyatları,    Amerika,    istiyorum,    çağrı takip,    one,    takibi,    HTC,    8.4,    9.03,    web,    tlf,    Samsung,    2018,    Alpha,    curve,    Huawei,    duos,    vodafone,    indir,    sanal casus,    nasıl,    app,    okuma,    komut,    V7,    turkcell,    gps,  ,    takip,    casusluk,    cep telefon,    Sony,    not,    pc,    no mini,    gizli,    spy phone,    internet,    rehber,     free,     S,    ,    güvenli,    M8,    spy software,   01,    cihazı,    Lenovo,    t50,    Turkcell casus telefon dinleme programı,    Nokia,    ikinci el,    kayıt,    yazılımları,    sms,    zenfone,    Z3,    silme,    flex,    8.3,    Q10,    Google play,    yöntemleri,    alet,    Asus,    iphone,    bold,    t60,    9.1.3,    sevgilimin,    yapılır,    ascend,    9.1.1,    V8,    Plus,    sinyal,    galaxy,    profesyonel. Yeni,    active,    başkasının,    tel,    7,    ses,    9.1,    gold edition,    V5,    bedava,    Venüs,    yükleme,     dinlenir,    orjinal,    izleme,    uydudan,    2. El,    numara,    t80,    ice,    9,    SM-G,    C,    programları,    xperia Z2,    desire, ,    2016,    A,    Ucuz,    2017,    t70,    Casper,    android,    avea,