HUAWEI Casus Telefon

Huewai Casus Telefon Dinleme Programı

Son zamanların en fazla dikkatleri üzerine çeken kuruluşlardan bir tanesi de Huwai adlı firma olmakta. Yenilikçi ürün ve hizmetler bakımından sağladığı imkanlar neticesinde bir çok alanda kendinden emin adımlarla ilerleyen şirket casus cep yazılımı ve dinleme programları bakımından bir çok özelliği bir arada sizlere sunacak elverişli yapıda tasarlanan ürünler bulundurmaktadır.

Casus cep yazılımları sayesinde arama kayıtları başta olmak üzere tüm bilgilere kısa süre içinde erişim sağlayabilmektesiniz. Sadece bir kaç dakika içinde arama geçmişi ve aranan numaralar ile ilgili tüm bilgileri kontrol altına alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra hangi numara ile kaç dakika konuşulmuş, hangi tarih ve zaman dilimlerinde konuşulmuş, kişisel bilgilere kadar tüm detayları gözlemleme yetkisine sahipsiniz. Cihaz kapsamında bulunan uygulamalarda yetki ve kısıtlanma işlemleri için mutlaka Root uygulamasını telefonunuza yükleyerek sistemi kullanmanız gerekmektedir.

Aksi takdirde sistemin sizlere sağladığı bir çok avantajdan faydalanamayabilirsiniz. Root adını verdiğimiz uygulama modeli yetkilendirme anlamına gelmektedir. Öyle ki bu tür yazılım ve uygulama türü yazılım işlemlerinde kısıtlanan programlar için Root uygulaması devreye girerek kısıtlamayı pasif hale getirmektedir.

Sistemin sizlere sağlayacağı özellikler arasında sms takibi, resim çekerek bildirim takibi, sosyal bağlantılar üzerinden paylaşılan, alınan ve gönderilen bir çok geniş kapsamlı veri takibini kullanmanız mümkün.

Sms Takip

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Görüşmeleri Dinleme

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Kişi Listesi Takibi

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Online Resim İzleme

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

GPS Konum Yer Takibi

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Telefon Mikrofonu açmak

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

imaj takip

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

Whatsapp Casus

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Line Mesajlarını Takip

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortam Dinleme Takip

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber Yazışmalarını Kaydetme

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook Görüşmelerini Görme

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon Dinleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon Konuşma

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype Takibi

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Kike casus Dinleme

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Casus Hangout

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike Yazılımı Dinleme

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

Casus E-mail sistemi

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Online Telefonu İzleme

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Bedava Casus Yazılım

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

Q10,   orjinal,   ice,   casusluk,   t80,   gizli,   t70,   programları,   duos,   garantili,   9.1.3,   V7,   apk,   V8,   web,   pc,   alet,   zenfone,   iphone,   ses,   tel,   kayıt,    ne kadar,   Venüs,   sinyal,   edge,   yapılır,   ,   A,   Z10,   Alpha,   t60,   bedava,   gold edition,   9.03,   takibi,   Google play,   V9,   C,   curve,   izleme,   başkasının,   bilgisayardan,   başkasının,  LG,   Sony,   vodafone,   Casper,   no mini,   nasıl,   uydudan,   7,   akıllı telefon,   2016,   V6,   istiyorum,   ajan,   son sürümü,   yazılımı,   Vestel,   dinle,   M9,   yazılımları,   desire,    free,   one,   takip,   9,  01,   G4,   lite,   note,   telefonu,   gsm,   9.1.2,   8.3,   Plus,   4,   2017,   Samsung,   okuma,   General Mobile,   bold,   Turkcell casus telefon dinleme programı,   Z3,   avea,   güvenli,   flex,   app, ,   discovery,   cep telefon,   G3,   SM-G,   ikinci el,   2015,   6,   Amerika,   Windows mobile,   galaxy,   satın al,   10,   çağrı takip,   silme,   Apple,   M8,   Ucuz,   ingiliz,   9.3,   V5,   not,   HTC,   8.2,   passport,   2018,   Huawei,   sms,   ne,   5,    S,   fiyatları,   uzaktan,   yükleme,   9.1,   yöntemleri,   t50,   numara,   Asus,   dınleme,   sanal casus,   eşimin,   C,   böcek,    dinlenir,   ücretsiz,   sevgilimin,   profesyonel. Yeni,   8.4,   android,   9.1.1, 9.4,   nasıl,   lumia,   cihazı,   casuz,   tlf,   3,   sistemi,   active,   V10 via,   9.02,   2. El,   turkcell,   spy software,   rehber,   sim kart,   jailbreak,   görüntüleme,   9.2,   ascend,   imei,   komut,   indir,   internet,   ios,   pro,   Nokia,   spy phone,   8.1.3,   en iyi,   gps,   casusu,   Black Berry,   no,   Lenovo,