HTC CASUS YAZILIM TELEFON TAKiP DiNLEME PROGRAMI

HTC Casus Telefon Dinleme Programı

Casus telefon adını verdiğimiz uygulama sistemi şüpheli dinleme ve izleme teknikleri doğrultusunda gerçekleştirilen ses kayıtları, dosyalar, resimler, mesajlar ve daha bir çok alanda tespit işlemini kolaylıkla sağlayan etken yazılım uygulamasıdır.

Telefon modeli ve işletim sistemine göre yapıda tasarlanan casus telefon yazılımları HTC telefon modelinde nasıl bir formatta kullanılmaktadır?

Uyumlu ve birbiri ile bağlantılı olan özellikleri nelerdir?   Programı HTC cep telefonunuza yüklediğiniz vakit logları ve telefon konuşmalarını kolaylıkla takip edebilmektesiniz.

HTC firması grubunda üretilen M serisi HTC cep telefonu modellerine gerek işletim sistemi gerekse genel özellikler bakımından diğer markaların rakip olması çok zor.

HTC telefon modelleri casus telefon uygulamaları ile bire bir uyumlu cihaz modelleri içermektedir. Tüm yazılım programlaması ile uyumlu olan telefon modelleri kolayu kullanımlı olmakla beraber cep telefonuna yükleyerek telefon üzerinde gerçekleşen tüm işlemlerden haberdar olmaktasınız.

Bazı program ve uygulama işlemlerinin takip edilmesi için sistemde Root uygulamasının bulunması gerekmektedir. Root adını verdiğimiz uygulama modülü akıllı telefon üzerinde tamamen yetki sahibi olmamızı sağlamaktadır.   Gerekli yetkilendirmeyi yaptınız ve artık işlemi sonlandırmak istiyorsanız Root adlı uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanız gerekmektedir.

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için telefonunuza firmware uygulamasını yüklemelisiniz.   Firmware uygulaması yüklendiğinde Root otomatik olarak sistemden kaldırılmaktadır. Farklı bir Root kaldırma işlemi de SuperOneClick isminde uygulanan Root programı olmakta.

Bu program da normal yönetim modüllü olup cihaza bağlanarak sadece Unroot butonu ile devre dışı bırakılmaktadır.   HTC telefon modellerinde tarafınıza gönderilecek ses kayıt kodu ile ortamdaki sesleri dinlemeniz mümkün.

Sms Takip Programı

Telefona gelen ve giden SMS içeriklerini tarih saat bilgisi ile göre bilirsiniz

Görüşmeleri Kaydetme

Takip edilen casus telefonda yapılan telefon görüşmelerini ses kaydı olarak dinleye bilirsiniz.

Rehber Kişi Görme

Casus telefonundaki kayıtlı bütün rehber bilgilerini isimleri de dahil olmak üzere tamamını görüntüleyebilirsiniz.

Online Resim

İstediğiniz aralıklarla telefonun ortamdaki resimleri alabilirsiniz.

Yer Tespiti GPS Takibi

Takip edilen telefonun bulunduğu konumu bilgisini verir.

Casus Mikrofon

Takip edilen telefonu artık uzaktan online kontrol edebilirsiniz.

Casus imaj Takip

Takip edilen telefona gelen resimler gönderilen resimlerin takibi.

WhatsApp Mesajları Takip

Whatsapp gelen ve giden tüm meajlar…

Line Casus Yazılım

Line mesajlaşma programı ile yapılan tüm mesajları ve videoları il fotoğrafları İzleyebilirsiniz..

Ortam Dinleme Nasıldır

İstediğiniz aralıklarla komutla telefon ortamdaki seslerin kayıtlarını dinleyin.

Viber Mesajı Takip

Viber mesajlaşma programı ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları videoları “herşeyi” takip edebilirsiniz

Facebook Görüşme Kaydı

Facebook mesajlarını tarih saat İtibariyle anlık olarak takip edebilirsiniz.

Telefon İzleme Dinleme

Hedef telefonun ziyaret etti internet siteleri tarih saat olarak görebilirsiniz.

Telefon konuşma ögrenme

Telefon görüşmeleri süre bilgileri.

Skype takibi nasıl olur

Sosyal mesajlaşma programı Skype takip edilen telefonuna yüklenilen ufak bir yazılımla mesaj sesli ileti video ve resim takibi olanağı sunar.

Casus Kike Takip

Fazla popüler olmasa da Kik mesajlarını takip edebilirsiniz.

Hangout Yazışma Kaydetme

Hangout Üzerinden yapılan tüm SMS, VİDEOLAR anlık iletiler takip olanağı

Hike Takip İşlemi

Popüler sosyal medya mesaj uygulaması olan Hike İletilerine takip etmek gayet kolaydır.

Casus mail takip sistemi

Mail adreslerine gelen giden tarih ve saat ve hangi kullanıcıdan geldiğini detaylı olarak belirtir.

Telefonu Online Takip

Telefondaki bütün uygulamaların takibini yapabilirsiniz ve bloke koyabilirsiniz.

Ücretsiz Dinleme Yazılımı

Satın aldığınız süre içersinde cihazı başka bir cihaza ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

telefonu,   casuz,   Turkcell casus telefon dinleme programı,   yöntemleri,   başkasının,   apk,   Apple,   web,   Ucuz,   Z3,   discovery,   Q10,   V5,   alet,   6,   böcek,   dınleme,   2017,   9.3,   sms,    dinlenir,   yükleme,   fiyatları,   rehber,    free,   Huawei,   orjinal,   8.3,   Venüs,   nasıl,   V9,   edge,   komut,   silme,   Samsung,   avea,   2015,   V7,   9.03,   passport,   9.1,   uzaktan,   gps,   casusluk,   Alpha,   galaxy,   Lenovo,   spy phone,   ajan,   en iyi,   9.1.1,   ice,   iphone,   t70,   C,   5,   internet,   pro,  01,   profesyonel. Yeni,   flex,   2016,   uydudan,   Black Berry,   M9,    ne kadar,   sinyal,   HTC,   sistemi,   G3,   ingiliz,   2018,   yapılır,   not,   Plus,   A,   tlf,   indir,   10,   gold edition,  LG,   pc,   vodafone,   8.4,   one,   8.1.3,   takip,   bedava,   güvenli,   son sürümü,   bold,   Z10,   V8,   V10 via,   app,    S,   duos,   xperia Z2,   akıllı telefon,   eşimin,   jailbreak,   t60,   Windows mobile,   Casper,   görüntüleme,   no mini,   spy software,   dinle,   lumia,   yazılımı,   7,   3,   9.2,   gizli,   cep telefon,   ios,   General Mobile,   9.1.3,   gsm,   4,   ne,   sevgilimin,   ikinci el, 9.4,   G4,   bilgisayardan,   satın al,   casusu,   curve,   ascend,   Vestel,   çağrı takip,   active,   numara,   ,   t80,   2. El,   Sony,   kayıt,   sanal casus,   ses,   desire,   no,   imei,   okuma,   Nokia,   SM-G,   ücretsiz,   nasıl,   sim kart,   garantili,   8.2,   9.1.2,   android, ,   cihazı,   note,   takibi,   turkcell,   programları,   M8,   istiyorum,   C,   Amerika,   9,   t50,   yazılımları,   Asus,   başkasının,   Google play,   izleme,   zenfone,   9.02,   tel,   V6,